UOS IoT Net

Що потрібно зробити для того, щоб споживач не переплачував, а постачальники енергоресурсу змогли точно планувати навантаження і перестали нести втрати від помилок в обліку?

Українські оптичні системи

Унікальність системи «UOS IoT Net»

Що потрібно зробити для того, щоб споживач не переплачував, а постачальники енергоресурсу змогли точно планувати навантаження і перестали нести втрати від помилок в обліку?
Підключіть бездротові датчики «UOS IoT Net» до лічильників загальнобудинкового і / або квартирного обліку газу. Інтегруйте АСРП в свою інфраструктуру, і така технологія може працювати роками не вимагаючи профілактики.

Що це дає контролюючим організаціям і споживачам? Крім точності обліку, ми отримуємо оповіщення про витоки, запобігання зловживанням, виключення «людського» чинника при знятті показань, можливість виконати балансування навантаження на магістралі транспортування, виявити «вузькі» місця.

Система «UOS IoT Net» це багаторівневий автоматизований комплекс, який забезпечує цілодобовий моніторинг, облік і розрахунок споживання енергоресурсу.

Чому це вигідно?

Завдяки унікальній формі корпусів, сучасним високоякісним компонентам і запатентованому ПО, нашим фахівцям вдалося звести до мінімуму процедуру установки датчика на найпоширеніші прилади обліку, які використовуються на території України та за її межами (Elster, Metrix, Самгаз).

З метою мінімізації енергоспоживання датчики «UOS IoT Net» задіюються тільки в той момент, коли необхідно передати або прийняти дані. Це фундаментальна відмінність системи від традиційних аналогів дозволяє підтримувати працездатність пристрою не менше 6 років при активному навантаженні.

Вартість впровадження «UOS IoT Net» радикально нижче аналогічних рішень на базі GSM, Wi-Fi, ZigBee або Blue Tooth. UOS IoT Net не вимагає проміжних ланок: концентраторів, ретрансляторів, VPN-мереж, досить лише одного радіотерміналу «UOS IoT GW», який здатний обслуговувати до 10000 датчиків, на відстані не менше 2 км.

Ми розробили цілий комплекс програмних продуктів, унікальних за своєю структурою та наповненням, для повноцінної обробки даних, що надходять з датчиків, встановлених на приладах обліку, для розрахунку і прогнозування споживання, а також для зведення загального балансу по контуру.

Завдяки протоколу LoRaWan (Long Range Wide Area Network) радіосигнал датчиків «UOS IoT Net» має більшу здатність проникнення ніж у традиційних мереж GSM. Використовуючи інноваційну технологію модуляції сигналу Semtech і пряму корекцію помилок LoRa, датчики системи «UOS IoT Net» забезпечують гарантовану доставку даних, що передаються на відстані до 15 км, при цьому споживаючи використовуючи незрівнянно значно менше енергоспоживання енергіі.

Мережа «UOS IoT Net» використовує відкритий міжнародний стандарт передачі даних який базується на протоколі LoRaWan і може адаптуватися до діапазонів, що знаходяться в так званій неліцензованій зоні промислових, наукових і медичних частот - ISM (industrial, scientific and medical radio bands). Це дозволяє використовувати датчики різних виробників для безлічі інших приладів обліку, об'єднуючи їх в глобальну мережу розумного міста.

Система дозволяє не тільки приймати дані від датчиків, а й здійснювати управління приладами споживання, контроль і облік енергоресурсу. Двосторонній зв'язок дозволяє збільшити термін життя батарей датчиків системи і збільшити загальномережеву «пропускну здатність». Мережевий сервер використовує механізм адаптивної передачі даних ADR (adaptive data rate), керуючий швидкостями передачі даних і радіочастотами випромінюваних кожним датчиком окремо.

Дані мережі надійно захищені від несанкціонованого доступу завдяки застосуванню досить простого, але ефективного вирішення, при якому шифрування відбувається на двох незалежних шарах: мережевому і прикладному із застосуванням двох унікальних для кожного пристрою AES-128 ключів. Шифрування відбувається відповідно до RFC-4493. Датчики забезпечують оповіщення про втручання в роботу пристрою на фізичному рівні.

Інтеграція системи

Приклади проектів

Південний

Проектом передбачена установка системи автоматичного, дистанційного зчитування і передачі даних про витрату природного газу усіма абонентами на території (контур) для контролю споживання газу абонентами і зведення балансу витрати газу.

Для реалізації даного пілотного проекту, був обраний контур «Південний», Одеська область. Всього 11633 абонента, з них:

Приклади проектів

Глобине

Проектом передбачена установка системи автоматичного, дистанційного зчитування і передачі даних про витрату природного газу усіма абонентами на території м. Глобине та прилеглих сіл. Для контролю споживання газу абонентами і зведення балансу витрати газу.

Даний проект був реалізований в Полтавській області, місто Глобине і прилеглі села. Всього 6362 абонента.

Замовлення

підключення

Вкажіть ваші контакти

Заказ

подключения

Укажите ваши контакты